مراجعین محترم؛

در صورت داشتن هرگونه سؤال از بخش فیزیوتراپی می توانید با شماره تلفن  02155228582  داخلی 260  تماس حاصل نمائید.

 

 مسئول فنی بخش : فیزیوتراپیست آقای وحید نگهبان 

ساعت کاری :  7:30   الی  13:30  

مکان بخش : درمانگاه آفرینش - طبقه اول 

 

 

 واحد فیزیوتراپی بیمارستان شهدای هفتم تیر 


  فیزیوتراپی یکی از تخصص های درمانی در حوزه سلامت است که در آن به درمان مشکلات اسکلتی- عضلانی و عصبی که عارضه حرکتی به دنبال دارد می پردازد. زمانی که بیماری شما منجر به درد و نقص جسمانی و حرکتی شود، می توان از کمک فیزیوتراپ بهره گرفت. در فیزیوتراپی، کودکان و سالمندان و ورزشکاران صرف نظر از این که چند سال دارند می توانند با شرکت در جلسات درمانی فیزیوتراپی (بنا به توصیه پزشک)، سلامت فیزیکی بدنشان را  ارزیابی  و درمان کنند.

با استفاده از تکنیک های فیزیوتراپی می توان از برخی جراحی ها پرهیز کرد و همچنین تا جایی که امکان دارد میزان مصرف دارو را کاهش و درد را مدیریت کرد طوری که بتوان فعالیت های روزمره و حتی ورزشی خود را از سر گرفت.

 

خدمات بخش فیزیوتراپی و توانبخشی این مجموعه درمانی 

 

فیزیوتراپی بیمارستان شهدای هفتم تیر یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی جنوب تهران با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی در 2 بخش سرپایی و بستری که با تجویز پزشکان محترم صورت می پذیرد،می باشد.

کلینیک فیزیوتراپی بیمارستان شهدای هفتم تیر، در موارد زطیر به مشاوره، راهنمایی، پیشگیری و درمان بیماران مبادرت می نماید:

1- بیماریهای ارتوپدی، شکستگی هل، در رفتگی ها، آسیب های ورزشی، التهابات تاندون ها، آرتروز، بیرون زدگی دیسک و ناهنجاریهای اسکلتی

2- بیماری های مغز و اعصاب مانند: سکته و ضربه های مغزی

3- جراحی های ارتوپدی و مغز و اعصاب

فیزیوتراپی این مرکز به تجهیزات مدرن الکتروتراپی ، مکانوتراپی، لیزر پرتوان، لیزر کم توان، CPM مجهز می باشد . همچنین در این مرکز روش های نوین فیزیوتراپی مانند : درمان های دستی (مانیپولاسیون)، ماساژ، سوزن خشک DRYNEEDELING، و آموزش های لازم به مراجعین ارائه می شود.

 

Template settings