واحد آموزش سلامت بیمارستان شهدای هفتم تیر :

 

واحد آموزش سلامت در طول بستری و پس از ترخیص بیماران از ساعت 7:30  الی  13:30  در طول ایام عادی هفته جهت رسیدگی به امر آموزش بیماران و همراهان در طبقه دوم بیمارستان دایر می باشد . 

 

 سوپروایزر آموزش سلامت: سرکارخانم طاهره نظافت 


***** شماره مستقیم :  55237260

****  84_55228581  داخلی 331

 

 

::: فایلهای آموزشی :::

(برای دانلود روی هر گزینه کلیک نمائید)

 

   

 

   

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  فیزیوتراپی یکی از تخصص های درمانی در حوزه سلامت است که در آن به درمان مشکلات اسکلتی- عضلانی و عصبی که عارضه حرکتی به دنبال دارد می پردازد. زمانی که بیماری شما منجر به درد و نقص جسمانی و حرکتی شود، می توان از کمک فیزیوتراپ بهره گرفت. در فیزیوتراپی، کودکان و سالمندان و ورزشکاران صرف نظر از این که چند سال دارند می توانند با شرکت در جلسات درمانی فیزیوتراپی (بنا به توصیه پزشک)، سلامت فیزیکی بدنشان را  ارزیابی  و درمان کنند.

با استفاده از تکنیک های فیزیوتراپی می توان از برخی جراحی ها پرهیز کرد و همچنین تا جایی که امکان دارد میزان مصرف دارو را کاهش و درد را مدیریت کرد طوری که بتوان فعالیت های روزمره و حتی ورزشی خود را از سر گرفت.

 

خدمات بخش فیزیوتراپی و توانبخشی این مجموعه درمانی

 

فیزیوتراپی بیمارستان شهدای هفتم تیر با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی در 2 بخش سرپایی و بستری که با تجویز پزشکان محترم صورت می پذیرد، است.

 تجهیزات مورد استفاده بخش فیزیوتراپی این مرکز درمانی از تجهیزات به روز هستند از جمله: لیزر پرتوان، مگنت، شاک ویو، کشش، تجهیزات ورزشی، تحریک الکتریکی و دیگر تجهیزات . . .

لازم به ذکر است که این مجموعه تلاش می کند با بهره مندی از محیطی زیبا و آرام با کادری مجرب و دلسوز در نوبت کاری صبح به جز روزهای تعطیل ( از 7 صبح لغایت 13 (  از طریق نوبت دهی حضوری آماده خدمات رسانی به بیماران و مراجعین خود می باشد.

 

Template settings