دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

تور و اماکن اقامتی


AWT IMAGE

 


برای استفاده از سهمیه ها می بایست یکسال از سفر قبلی شما گذشته باشد .

لطفا دقت فرمائید

طبق اطلاعیه اداره رفاه دانشگاه

برای ورود به هتل اماکن اقامتی

حتما حتما باید فرم معرفینامه شما توسط واحد رفاهی بیمارستان مهر و امضا شده و تحویل هتل گردد


 
::::شرایط و قوانین استفاده از سهمیه اماکن اقامتی تابستان 1397 ::::
    احتراما"، بدینوسیله به استحضار می رساند سهمیه تابستان 97 برای هتل آپارتمان ابرار (مشهد)، مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران (رامسر) و مجتمع کوثر اردبیل در سامانه رزرو اماکن اقامتی در صفحه رفاهی بیمارستان از تاریخ 13/03/97 قابل مشاهده می باشد. خواهشمند است همکاران محترم با در نظر گرفتن شرایط ذیل نسبت به رزرو و شرکت در قرعه کشی اقدام نمایند.
 1. زمان رزرو سهمیه ها در سامانه اماکن اقامتی 13/3/97 لغایت 22/3/97 می باشد.
 2. زمان قرعه کشی 23/3/97 می باشد .
 3. کلیه کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، طرحی و شرکتی های آوای سلامت که طی یک سال گذشته از تسهیلات اقامتی استفاده ننموده اند می‌توانند از تسهیلات فوق استفاده نمایند.
 4. متقاضیان در صورت تمایل می توانند هر سه محل اقامتی را رزرو نمایند ولی امکان برنده شدن برای یکی از اماکن اقامتی ممکن می باشد.
 5. هزینه اقامت در هتل آپارتمان ابرار(مشهد) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا2 نفر) و هر نفر 1.200.000 ریال و صرفا" با پرداخت از طریقسامانه می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر4 سال رایگان میباشد.هتل امکانات پخت و پز ندارد صبحانه، ناهار و شام بصورت منو انتخابی سرو می گردد. ساعت ورود 14و ساعت خروج 12 می باشد.
 6. هزینه اقامت در مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران (رامسر) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 3 نفر) هر نفر 500.000 ریال و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر4 سال رایگان میباشد. هتل امکانات پخت و پز دارد. ضمناً فقط وعده غذایی صبحانه سرو می گردد. ساعت ورود 13 و ساعت خروج 10 صبح می باشد.
 7. هزینه اقامت در مجتمع کوثر اردبیل 4 شب و 5 روز (حداکثر تا 2 نفر) 2.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 3 نفر) و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه 1.000.000 ریال برای نفر می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر 4 سال رایگان می باشد .هتل امکانات پخت و پز ندارد صبحانه بصورت بوفه، ناهار و شام بصورت منو انتخابی سرو می گردد. ساعت ورود 14و ساعت خروج 10 می باشد. در صورت تقاضا برای نفر اضافه بیشتر از 3 نفر با هماهنگی اداره رفاه در صورت وجود ظرفیت خالی و با پرداخت 2.700.000 ریال هر نفر هر شب (جمعا" 10.800.000 ریال ) برای هر نفر به حساب شماره 5154303204 و شناسه واریز 1300101127 بانک ملت به نام مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی امکانپذیر می باشد. غیر از پذیرایی صبحانه ، ناهار و شام در این مجتمع بلیط آب گرم سرعین، بلیط شهربازی و عسل نیز ارائه می گردد.
 8. در صورت انصراف متقاضیان، عدم ثبت نام به موقع برندگان قرعه کشی و یا عدم وجود متقاضی برای تاریخ خاص سهمیه ها بصورت سهمیه آزاد (با همان هزینه سهمیه های اصلی) در سامانه قابل رؤیت برای کارکنان دانشگاه بوده و کلیه متقاضیان (در صورتی که در یکسال گذشته از هیچگونه از تسهیلات اقامتی استفاده نکرده باشند) می‌توانند بدون قرعه کشی نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام نمایند.
 9. مهلت ثبت نام سهمیه ها حداکثر تا 15 روز قبل از شروع دوره پایان می پذیرد. شایان ذکر است برندگانی که نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام می‌نمایند همزمان با ثبت همراهان خود می بایست هزینه مربوطه را از طریق درگاه اینترنتی سامانه واریز، و معرفینامه دریافت نمایند در غیر اینصورت سهمیه لغو خواهد شد.
 10. برندگان قرعه کشی در صورت عدم استفاده از تسهیلات، مجوز استفاده از سهمیه های آزاد دوره جاری را نخواهند داشت. 
 11. معرفینامه های صادره نیازی به مهر و امضا از طرف اداره رفاه ندارد و اطلاعات کلیه متقاضیان به محض ثبت نام و پرداخت نهایی از طریق سامانه برای پذیرش هتل قابل رؤیت بوده، و تاریخ های ثبت نام شده غیر قابل جابجایی و هزینه واریزی (با هر دلیل) غیر قابل استرداد می باشد. لذا همکاران محترم با دقت و برنامه ریزی لازم نسبت به انتخاب سهمیه مورد نظر و ثیت همراهان خود اقدام فرمایند.
 12. میهمانانی که اسامی آنها در سامانه ثبت می گردد در صورت بروز حوادث احتمالی تحت پوشش بیمه مسئولیت مجتمع می‌باشند لذا هرگونه تغییر اسامی، کاهش یا افزایش تعداد نفرات معرفینامه پس از پرداخت وجه امکانپذیر نمی‌باشد؛ و پذیرش فقط مطابق اسامی مندرج در معرفینامه می‌باشد.
تبصره: ویرایش نفرات ثبت نام شده در سامانه تا یک روز قبل از تاریخ استفاده از سهمیه توسط مسئول رفاهی هر واحد برای یکبار میسر می باشد. اضافه نمودن افراد پس از پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام در صورت وجود ظرفیت خالی در مجتمع، امکان پذیر می باشد.
 1. مؤکدا"اعلام می‌گردد حضور خود کارمند هنگام پذیرش و در طول مدت اقامت و همراه داشتن شناسنامه کارمند و کلیه همراهان الزامی است. در غیر اینصورت مسئولیت عدم پذیرش و عدم بازگشت وجه پرداختی با خود مسافر و مسئول اطلاع رسانی آن واحد می باشد.
 2. رعایت حجاب و موازین اسلامی در طول مدت اقامت، الزامی میباشد. همکاران و همراهان محترم ایشان مساعدت لازم را در این زمینه مبذول فرمایند. با توجه به محدودیت فضا و تعداد واحد، همراهان می بایست از افراد درجه یک و محارم باشند.
 3. متذکر می‌گردد مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران(رامسر) فاقد طرح سالم سازی دریا است. لذا خواهشمند است مراتب به نحو مقتضی جهت رعایت موارد فوق به اطلاع کلیه کارکنان محترم رسانده شود.قابل توجه کلیه همکاران محترم

درخصوص شرایط و ضوابط استفاده از سفرهای اقامتی و زیارتی به مواردذیل دقت فرمائید. . . . .

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::تذکرخیلی مهم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

طبق اطلاعیه مدیریت و توسعه امورعمومی دانشگاه ، پرسنل مجاز به تماس با اداره رفاه دانشگاه نبوده و فقط می بایست از طریق واحدرفاهی بیمارستان سوالات خود را پیگیری نمائید .

1-لطفا از هرگونه تماس با اداره رفاه دانشگاه جدا خودداری فرمائید . . . . . . . .

2-جهت ورود به اماکن اقامتی ، می بایست حتما حتما نفر اصلی حضور داشته باشد . . . . . . . . . .

3-پس از ثبت نام در اماکن اقامتی ، اطلاعات شما به طور سیستمی برای هتل ارسال می گردد .  جهت ورود به هتل می بایست شناسنامه نفراصلی و همراهان همراه داشته باشید.....

4-حتما حتما می بایست تمام همراهان خود را جهت سفر به اماکن اقامتی در سامانه ثبت نام نمائید در غیر اینصورت هتل از پذیرش آنها خودداری خواهد کرد . . . . . . . . . . . . . . . .

5-حتما حتما می بایست همراهان بالای 4 سال خود را در فرم مربوطه در سامانه رفاهی ثبت نام کنید در غیر اینصورت از ورود آنها  به هتل جلوگیری خواهد شد . . . . . . . . . . . . . . . .

6-به هیچ عنوان سفر خود را با همکاران دیگر جابجا نکنید در صورت مراجعه به هتل از ورود شما جلوگیری شده و نام شما کلا از سامانه رفاهی حذف خواهد شد . . . . . . . . . .

7-لطفا به  مکان و تاریخ سفر خود دقت نمائید ، بعد از ثبت نام به هیچ عنوان تاریخ و مکان سفر شما قابل تغییر و جابجایی نخواهد بود . . . . . . . . . . . . . . . . . .

8-بعد از واریز پول و نهایی کردن ثبت نام ، به هیچ عنوان نمی توانید نفر جدیدی به همراهان اضافه کنید . . . . . . . . . .

9-در صورت انصراف از سفر ،  پول واریزی شما قابل برگشت نخواهد بود . . . . . . . . . . . . . . . .

10-پرسنلی که سفر خود را کنسل می کنند ، تا یکسال مجاز به استفاده از سهمیه اقامتی نخواهند بود مگراینکه 20 روز قبل از کنسل کردن به واحدرفاهی اطلاع دهندتا مجاز به ثبت نام در دوره بعد باشند .

11-لطفا در انتخاب سفرهای خود دقت نمائید ، بازای هر کنسلی که انجام می دهید ، از سهمیه های بعدی بیمارستان کسر می گردد . . . . . . . . . . . . . . .

12-در صورت رعایت نکردن قوانین ، سهمیه های رفاهی بیمارستان از طریق اداره رفاه دانشگاه حذف خواهد شد.


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::درخصوص اماکن اقامتی و زیارتی:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


 

1. هزینه اقامت در هتل آپارتمان ابرار(مشهد) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا2 نفر) و هر نفر 1.200.000 ریال و صرفا" با پرداخت از طریق سامانه می باشد.

هزینه اقامت برای افرادزیر4 سال رایگان میباشد.

هتل امکانات پخت و پز ندارد  .  صبحانه، ناهار و شام بصورت منو انتخابی سرو می گردد.

ساعت ورود به هتل  ساعت 14   و ساعت خروج از هتل  12 می باشد.

2. هزینه اقامت در مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران (رامسر) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 3 نفر) هر نفر 500.000 ریال و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر4 سال رایگان میباشد . هتل امکانات پخت و پز دارد .

ضمناً فقط وعده غذایی صبحانه سرو می گردد.

ساعت ورود 13 و ساعت خروج 10 صبح می باشد.

3. هزینه اقامت در هتل بوستان (سرعین) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 2 نفر) و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه 3.000.000 ریال می باشد.

هزینه اقامت برای افرادزیر4 سال رایگان میباشد.

هتل امکانات پخت و پز ندارد صبحانه، ناهار و شام بصورت بوفه سرو می گردد.

ساعت ورود به هتل ساعت 14 و ساعت خروج از هتل ساعت  12 می باشد.

4.      در صورت انصراف متقاضیان ، عدم ثبت نام به موقع برندگان قرعه کشی و یا عدم وجود متقاضی برای تاریخ خاص ، سهمیه ها بصورت سهمیه آزاد (با همان هزینه سهمیه های اصلی) در سامانه قابل رؤیت برای کارکنان دانشگاه بوده و کلیه متقاضیان (در صورتی که در یکسال گذشته از هیچگونه از تسهیلات اقامتی استفاده نکرده باشند) می‌توانند بدون قرعه کشی نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام نمایند.

5.      مهلت ثبت نام سهمیه ها حداکثر تا 15 روز قبل از شروع دوره پایان می پذیرد. شایان ذکر است برندگانی که نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام می‌نمایند همزمان با ثبت همراهان خود
بایست هزینه مربوطه را از طریق درگاه اینترنتی سامانه واریز، و معرفینامه دریافت نمایند در غیر اینصورت سهمیه لغو خواهد شد.

6.       معرفینامه های صادره نیازی به مهر و امضا از طرف اداره رفاه ندارد و اطلاعات کلیه متقاضیان به محض ثبت نام و پرداخت نهایی از طریق سامانه برای پذیرش هتل قابل رؤیت بوده، و تاریخ های ثبت نام شده غیر قابل جابجایی و هزینه واریزی (با هر دلیل) غیر قابل استرداد می باشد لذا همکاران محترم با دقت و برنامه ریزی لازم نسبت به انتخاب سهمیه مورد نظر و ثیت همراهان خود اقدام فرمایند.

7.      میهمانانی که اسامی آنها در سامانه ثبت می گردد در صورت بروز حوادث احتمالی تحت پوشش بیمه مسئولیت مجتمع می‌باشند لذا هرگونه تغییر اسامی، کاهش یا افزایش تعداد نفرات معرفینامه پس از پرداخت وجه امکانپذیر نمی‌باشد؛ و پذیرش فقط مطابق اسامی مندرج در معرفینامه می‌باشد.

8.      مؤکدا" اعلام می‌گردد حضور خود کارمند هنگام پذیرش و در طول مدت اقامت و همراه داشتن شناسنامه کارمندوکلیه همراهان الزامی است. در غیر اینصورت مسئولیت عدم پذیرش و عدم بازگشت وجه پرداختی با خود مسافر می باشد.

تاریخ خبر   95/12/07


 

تورهای یکروزه دانشگاه علوم پزشکی ایران

 

به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در تور یک روزه کاشان، نیاسر ( 97/2/6) می رساند از تاریخ 97/2/1 الی 97/2/4 به سامانه تسهیلات رفاهی دانشگاه مراجعه نمایند. الویت با کسانی است که در تورهای سال های گذشته شرکت ننموده و زودتر از دیگران ثبت نام نمایند.

تور نیاسر – کاشان در دو نوبت در تاریخهای 97/2/06 ( تاریخ ثبت نام97/2/1 لغایت 97/2/4) و 97/2/20 (تاریخ ثبت نام97/2/15 لغایت 97/2/18) برگزار می گردد.
این دوره از تورها بدون قرعه کشی می باشد .
با توجه به محدودیت ظرفیت تورها، اولویت با متقاضیانی می باشد که از تورهای گذشته استفاده ننموده و زودتر از دیگران نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
متقاضیان هر دوره از شنبه هر هفته تا دوشنبه در تاریخ های اعلام شده  می توانند نسبت به ثبت نام تور اقدام نمایند و در صورت عدم تکمیل ظرفیت، روزهای سه شنبه سهمیه بصورت آزاد در اختیار کلیه همکاران محترم (حتی متقاضیان تکراری) قرار خواهد گرفت.
فرایند ثبت نام تا زمانی که شخص هزینه را پرداخت ننماید به صورت قطعی نمی باشد. ضمناً در صورت انصراف متقاضی هزینه پرداخت شده بازگشت داده نمی شود.
هزینه نفراصلی و دو نفر همراه(هر نفر 300.000 هزار ریال) و هزینه هر نفر اضافه 1.000.000 هزار ریال (حداکثر تعداد نفرات اضافه 2 نفر) می باشد.
در کلیه تورها صبحانه، ناهار و میان وعده سرو می گردد.
شرایط هر تور در سامانه اماکن اقامتی تفریحی در قسمت تور قابل مشاهده می باشد.
با توجه به صدور بیمه برای فرد متقاضی و همراهانش، امکان هیچ گونه جابجایی و افزایش تعداد همراهان بعد از ثبت نام نهایی وجود ندارد و از پذیرفتن افراد بدون ثبت نام معذوریم .
همراه داشتن کارت ملی، دفترچه بیمه خدمات درمانی و برگه معرفینامه ضروری می باشد.
افراد متقاضی و همراهان می بایست توانایی جسمی متناسب با تور را داشته باشند.
زمان و مکان تورهای بعدی متعاقباً بعد از ماه مبارک رمضان اعلام خواهد شد.
حرکت راس ساعت 4:30 صبح می باشد .(در صورت تاخیر مسئولیت به عهده فرد می باشد).
بازگشت به تهران ساعت 22:30 می باشد.
 
مکان حرکت:پردیس همت
تاریخ خبر  97/01/29کد امنیتی را در کادر بنویسید    
کلیدواژه ها: اماکن | اقامتی | سفر | زیارتی | تور | تفریحی |

دفعات مشاهده: 2340 بار   |   دفعات چاپ: 60 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر