دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری مراسم فصلی جشن تولد پرسنل

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۲۳ | 

 

 

 " برگزاری جشن تولد در هر فصل "

 

باستحضار میرساند طبق هماهنگی انجام شده با ریاست و مدیریت محترم بیمارستان قرار است امسال به مناسبت گرامیداشت ماه تولد تمامی پرسنل خدوم و زحمت کش و همچنین کاستن خستگی و بالا بردن روحیه همکاری و ایجاد محیطی مفرح و آرام برای همکاران محترم ، در هر فصل ، جشن کوچکی درحد بضاعت بیمارستان به صرف کیک و اهداء  کادو به متولدین  فصل مربوطه  برگزار گردد .

 

  ضمنا علاوه بر اهداء کادو به کلیه حاضرین در مراسم

10 هدیه ویژه به ازای هرماه

به حاضرین در مراسم  به طور جداگانه و به قید قرعه کشی  تقدیم خواهد شد

 

 

::: قابل توجه و  خیلی مهم :::

 

**** حضور تمام پرسنل متولدشده در جشن تولد فصل مربوطه  بلامانع می باشد .

 

**** زمان و تاریخ جشن تولد برای هر فصل ، از طریق صفحه اموررفاهی وبسایت بیمارستان شهدای هفتم تیر اطلاع رسانی خواهد شد . . . .حتما پیگیری نمائید . . .

 

**** با توجه به اینکه تعداد متولدین هر فصل برحسب آمار واحدکارگزینی مشخص بوده و پذیرایی و اهداء جوایز با توجه به تعداد مشخص متولدین هر فصل انجام می شود ، خواهشمنداست پرسنل غیر از ماه تولدشان در مراسم شرکت نکنند !!!

 

**** خواهشمنداست اطلاعیه ها و اخبار مربوط به واحدهای مختلف بیمارستان را حتما از طریق وبسایت بیمارستان شهدای هفتم تیر پیگیری نمائید .

 

**** باستحضار همکاران محترم میرساند که ادامه دار بودن و برگزاری جشن با توجه به حضور مستمر و به موقع شما در مراسم خواهد بود .

 خواهشمنداست نظرات و پیشنهادات سازنده خود را جهت بهبود در اموررفاهی از طریق فرم انتقادات و پیشنهادات در وبسایت بیمارستان با واحدرفاهی بیمارستان در میان بگذارید .

 

 

باتشکر
حبیب بشیری

مدیروبسایت و مسئول واحدرفاهی بیمارستان
 

 

لطفا اطلاع رسانی فرمائید . . . . . . . . .

 

 

 

 کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 204 بار   |   دفعات چاپ: 41 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر