دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 

کمک به مردم شهرهای سیل زده

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۲۰ | 


همکاران محترم  

با سلام و احترام؛

   با توجه به بررسی های به عمل آمده و دریافت اعلام نیازهای استان های مختلف درگیر با سیل،
از همه شما همکاران عزیز درخواست می شود به شکرانه سلامتی و به منظور همدردی و همدلی به کمک مردم عزیز استان های گلستان، مازندران، لرستان، خوزستان، ایلام و کرمانشاه بشتابید
.

    لذا خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر  به دفتر پرستاری  خانم نوری (داخلی 201 )  مراجعه نمائید .

کالاهای مورد نیاز:

1-برنج، روغن، قند، چای، شکر، ماکارونی، سویا، گندم، کنسرو، رشته آشی، ادویه جات، عدس، نخود، لوبیا، پنیر، حلواارده، مربا

2-شوینده، لکه بر، اسید، سفیدکننده، پودر، شامپو، صابون

3-کفکش برقی 1 تا 2 اینچ حدود 10 عدد، والر 20 عدد


4-شیرخشک، پوشاک بچه در سایزهای مختلف، لباس گرم نو

5-
جمع آوری داروهای مازاد تاریخ دار خانگی


 


*** شماره حساب متمرکز  وزارت بهداشت و درمان  جهت واریز کمکهای نقدی این عزیزان در راستای کمک به تامین هزینه های بهداشتی ، درمانی ، دارویی و تجهیزاتی و ..... هموطنان عزیزی که در جریان سیل اخیر در استانهای مختلف درگیر شده اند بدینوسیله شماره حساب 4101033138031902 تحت عنوان پرداخت سایر منابع (هدایای خاص ) این وزارت نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام می گردد . شماره شبای حساب مذکور نیز به شماره 030100004101033138031902IR جهت امکان واریز از کلیه شعب بانکهای سراسر کشور می باشد .


***پیرو اطلاعیه های قبلی جهت کمک به هموطنان سیل زده شمال و غرب و جنوب غرب کشور و تعیین دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان معین استان خوزستان و معین سلامت شهر هویزه به اطلاع می رساند بر اساس اعلام مراجع ذیصلاح عمده نیازهای بخش سلامت در شهر هویزه شامل تجهیزات پزشکی، دارو، و لوازم بهداشتی می باشد که تامین این نیازهای فوری و اساسی نیاز به همت بلند دانشگاهیان و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی ایران و اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی در این خصوص دارد.
به این وسیله از همه همکاران ارجمند بخصوص اعضای محترم هیات علمی، و کارکنان عزیز و پرتلاش دانشگاه درخواست می نماید تا کمک های نقدی خود را به حساب اعلام شده ذیل واریز نموده تا در اسرع وقت نسبت به تامین نیازهای فوری دارو و تجهیرات پزشکی شهر هویزه اقدام گردد. بدیهی است این گونه کمک ها قطعا نزد خداوند متعال ماجور بوده و باقیات الصالحات برای همه همکاران ارجمند خواهد بود.


*** کد دستوری #112*780* جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و حساب مشترک افتتاح شده توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران به شماره 8240377785 بانک ملت شعبه هجرت برای دریافت کمک‌های نقدی .

 
 


     


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: کمک به سیل زدگان |


دفعات مشاهده: 180 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر