دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 

بازدید فرماندار"ری" و مدیرکل دیوان محاسبات استان تهران از مرکز اموزشی و درمانی شهدای هفتم تیر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۳ | 


   صبح روز دوشنبه 12 آذر 97 دکتر هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، نامداری مدیرکل دیوان محاسبات استان تهران و معاونین ایشان از بیمارستان شهدای هفتم بازدید کردند.

ابتدا دکتر محمد امین زارع مدیر مرکز ضمن خوشامدگوی به حاضرین در خصوص اهداف تعیین شده و پروژه های عمرانی در حال ساخت به ارایه گزارش مبادرت ورزیدند و از زحمات و همکاری دکتر جمالی پور کمال تشکر و قدردانی را داشتند.

در ادامه گروه به بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان شهدای هفتم تیر و بخش آی سی یو در حال تاسیس بیمارستان و پروژه های توسعه اورژانس و اتاق عمل و ساخت بیمارستان 320 تختخوابی جایگزین اقدام نمودند.

معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری در جریان این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت توسعه بیمارستان شهدای هفتم تیرو کلینیک فوق تخصصی مرکز و همچنین دیگر پروژه های عمرانی بازدید شده در خصوص مشکلات پیش رو و ضرورت تامین اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و راه اندازی این پروژه ها مطالبی را بیان کرد.

لازم به ذکر است این بازدید با هدف بررسی پروژه های عمرانی و اقدامات انجام شده و تامین اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل این پروژه از محل اعتبارات ارزش افزوده شهرستان ری انجام گردید.

 

CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 263 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر