دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 

مشاوره رایگان درخصوص بیمه عمر و تامین آتیه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۵/۱۰ | 

   باستحضارمیرساند بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی ،حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد . با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه بااین مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات میتواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت .
لذا واحدرفاهی بیمارستان درنظر دارد به منظور بالابردن سطح آگاهی همکاران ، درخصوص بیمه عمر و تامین آتیه ، از طریق کارشناس بیمه
سرکارخانم کوثری ، مشاوره رایگان ارائه نماید . پرسنل محترم می توانند جهت استفاده از این خدمات به سالن آمفی تئاتر بیمارستان مراجعه نمایند .


:::::زمان مراجعه :::::

"""""
شنبه  الی  سه شنبه   هر هفته در ساعات اداری """""


:::::::::::::::::::::::بیشتر بدانیم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بیمه عمر و سرمایه گذاری یا سپرده گذاری در بانک ؟ 

تفاوت این سرمایه گذاری با سپرده گذاری در بانک در دو جنبه مهم قابل اشاره است اول اینکه سپرده گذاری در بانک نیاز به سرمایه قابل توجه و کلان در ابتدای سرمایه گذاری دارد . در صورتیکه این سرمایه ، در بیمه های عمر و سرمایه گذاری با جمع آوری پس انداز های کوچک شکل میگیرد و سود تضمینی و بهره مرکب هم به آن تعلق میگیرد و دوم اینکه پس از پرداخت اولین قسط ، بیمه شده تحت پوشش های بیمه ای قرار میگیرد . 

✅ مزایای بیمه های عمر و اندوخته ساز 

1⃣دریافت سود تضمینی 

حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای پنج سال اول این بیمه نامه %16 بوده و برای 2 سال بعد از آن %13 در هر سال و مازاد بر آن 10%  می باشد ( این در حالی است که تجربه در 2 دهه اخیر ثابت کرده است هرسال تغییرات قابل ملاحظه ایی در سود های بانکی داشته ایم ).

2⃣دریافت سود مشارکت در منافع :
یکی دیگر از امتیازات بیمه عمر ، این است که شما در سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط شرکت از محل حق بیمه های عمر شما سهیم هستید، در حالیکه در بانک به این صورت نیست و بانک نمی تواند شما را در سرمایه گذاریهای خودش  سهیم کرده و درصد بالاتر از قرارداد توافق شده به شما پرداخت نماید. 

3⃣دریافت وام 
یکی از مزایای این بیمه نامه دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. پس از شش ماه اول می توانید تا %90 از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید. 

4⃣دریافت سود خالص 
سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد. 

5⃣سرمایه بدون باز پرداخت 
سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید. 

📌با توجه به سود تضمینی، مدت قرارداد، پوشش های بیمه ای و شرایط خاص بیمه عمر، سرمایه گذاری در شرکت های بیمه از پائین ترین ریسک برخوردار می باشد. 

شما با پرداخت مبالغ و پس اندازهای کوچک در انتهای قرارداد از صندوق و سرمایه ای بزرگ و قابل توجه برخوردار می شوید. 
در تمام سالهای بیمه از پوشش بیمه ای و چتر حمایت شرکت بیمه برخوردار بوده اید. 

بیمه های عمر و ذخایر انباشته آن به عنوان یک عامل می تواند در ارتقای سطح تولید ملی نقشی سازنده ایفا نماید و این افزایش سطح تولید پرداخت سرمایه ها و غرامت های کلیه رشته های اشخاص در تسریع گردش چرخ های اقتصادی کشور موثر خواهد بود.  
امیدواریم فرهنگ خرید و آشنایی با بیمه نامه های عمر و تامین آتیه در جامعه ما هر روز بیشتر شود تا هر کدام از ما در آینده از پس اندازی که از امروز برای خودمان برنامه ریزی کرده ایم برخوردار شویم.


 


 
 


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: مشاوره بیمه عمروتامین آتیه |

دفعات مشاهده: 681 بار   |   دفعات چاپ: 54 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر