دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 

بازدید مسئولین شهری تهران و شهرستان ری و مدیران دانشگاه علوم پزشکی ایران از مرکز آموزشی و درمانی شهدای هفتم تیر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲۹ | 
در این بازدید که که دکتر توکلی معاون درمان و دکتر مبارکی معاون توسعه دانشگاه به همراه دکتر علیجانی نماینده مجاس شورای اسلامی ،مهندس صفوی شهردار منطقه ۲۰ ، دکتر صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست و دکتر خلیل آبادی رئیس شورای اسلامی شهرستان ری حضور داشتند.

دکتر زارع ریاست بیمارستان ضمن خوشامدگویی به حاضرین با اشاره به قدمت ۵۰ ساله این مرکز و کمبود فضای درمانی موجود عنوان نمودند که در مجاورت اورژانس فضای مناسب و کافی جهت ساخت بیمارستان جایگزین فراهم می باشد که از مسئولین ذیربط درخواست مساعدت جهت حل مسئله درختان معارض شدند.

دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه نیز با بیان اینکه بیمارستان های شهرستان ری برای خدمت رسانی مطلوب نیاز به هزار و دویست تخت دارند و با در نظر گرفتن اینکه بخش خصوصی در این منطقه سرمایه گذاری نمی نماید ، باید بخش دولتی به موضوع توسعه زیرساختهای بیمارستان های شهدای هفتم تیر و فیروزآبادی ورود کند.

دکتر مبارکی معاون توسعه دانشگاه نیز با بیان این موضوع که ساخت بیمارستان جایگزین جز مصوبات سفر استانی ریاست محترم جمهور می باشد و بیش از یکسال جهت اجرای آن مطالعه و برنامه‌ریزی شده است خواستار حل موضوع و مشکلات موجود شد تا مردم منطقه جنوب تهران و ری شاهد بیمارستان مجهز و مدرن باشند.

در پایان نشست ، مقرر شد موضوع جهت بررسی بیشتر و نتیجه گیری نهایی و تعیین تکلیف ۱۷۰ اصله درخت به کمیسیون ماده ۷ ارجاع شود .

 CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 497 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر